Brązowy medal Bańkosza

Michał Bańkosdz zdobył brązowy medal 3 miejsce w parze z Marcinem Sankowskim z KS GALAXY BIAŁYSTOK.

Kolejny sukces ucznia Gimnazjum w Miękini.

Na rozegranym w dniu 22 lutego 2015 roku w Miliczu  3 Dolnośląskim Turnieju Klasyfikacyjnym Kadetów w tenisie stołowym kolejny duzy sukces odniósł uczeń I Klasy Gimnazjum w Miękini i wychowanek LKS ODRA Głoska, Norbert WOJTYŁA, który zajął pierwsze miejsce  i zakwalifikował się na 3 Ogólnopolski Turniej Grand Prix Kadetów, który zostanie rozegrany w dniach od 20 do 22 marca b.r w Łaziskach Górnych. Ponadto limit bezpośredni - 4 miejsce w Rankingu Ogólnopolskim - do tego Turnieju uzyskał inny uczeń Gimnazjum ,kol.Jakub WITKOWSKI. Na zawodach w Miliczu 17 miejsce zajął uczeń Tomasz WITKOWSKI z tej samej klasy Gimnazjum.
Wyniki naszych młodych adeptów plastikowej piłeczki są potwierdzeniem dobrego klimatu sprzyjającego rozwojowi młodych talentów w Zespole Szkół w Miękini i wspierania przez Wójta Gminy sportu dzieci i młodzieży.

Tytuły mistrzowski wśród seniorów/-ek rozdane

Na rozegranych w Miliczu Indywidualnych Mistrzostwach Dolnego Śląska Seniorek i Seniorów tytuły mistrzowskie zdobyli:
- gra pojedyncza kobiet: Natalia Bajor
- gra pojedyncza mężczyzn: Michał Bańkosz
- gra podwójna kobiet: Marta Chrabąszcz / Ada Jończyk
- gra podwójna mężczyzn: Piotr Chodorski / Nestor Wasylkowski
- gra mieszana: Piotr Chodorski / Natalia Bajor
Ponadto w turnieju eliminacyjnym bezpośredni awans do Mistrzostw Polski wywalczyli: Katarzyna Węgrzyn, Marta Chrabąszcz, Adrian Dugiel i Michał Galas.

Turnieje indywidualne

III Dolnośląski Turniej Klasyfikacyjny Seniorów Milicz 04.01.2015

W rozegranym III Dolnośląskim Turnieju Klasyfikacyjnym Seniorów w Miliczu w dniu 04 stycznia b.r. duży sukces odnieśli nasi zawodnicy. Turniej wygrał Adrian Dugiel, zaś na drugim miejscu uplasował się kol. Szymon Burek. Obydwaj zawodnicy uzyskali awans do III Ogólnopolskiego Turnieju Grand Prix Seniorów, który zostanie rozegrany w dniach 23-25.01. w Jarosławiu. Oprócz zwyciężców z Milicza awans bezpośredni uzyskali już wcześniej : Piotr Chodorski, Michał Bańkosz i Nestor Wasylkowski. To duże osiągnięcie naszych zawodników"

Magdalena Szczerkowska i Nestor Wasylkowski najlepsi w I WTK seniorów

W niedzielę w Hali imienia Andrzeja Grubby w Brzegu Dolnym rozegrano I WTK seniorów. W turnieju tym udział wzięły 22 zawodniczki i zagrało 56 zawodników.

Wśród seniorów wygrał Nestor Wasylkowski (Odra Głoska), wyprzedzając Piotra Bereziuka (Dwunastka Wrocław), Adriana Dugiela (Odra) i Jakuba Załuskiego (AZS UE).

II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Juniorów 17.11.2014

Zwycięstwem Eweliny Matwiszyn (KS Polkowice) i Jakuba Załuskiego (KU AZS UE Wrocław) zakończył się rozgrywany w Brzegu Dolnym, II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Juniorów.

W klasyfikacji końcowej kategorii juniorek Ewelina Matwiszyn wyprzedziła: Magdalenę Kasenberg (UKS DWUNASTKA Wrocław), Aleksandrę Ciure (UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie) i Natalię Matwiszyn (KS Polkowice).

Wśród juniorów natomiast wyższość Jakuba Załuskiego musieli uznać sklasyfikowani na kolejnych miejscach: Daniel Kwaszyński (GLKS ORLĘTA Krosnowice), Jakub Witkowski (LKS ODRA Głoska) i Cezary Czaja (KU AZS UE Wrocław).

2 miejsce Adriana Dugiela na I Grand Prix Polski Juniorów w Zielonej Górze

W dniach 10-12 października odbył się w Zielonej górze turniej Grand Prix juniorow.

Indywidualne Mistrzostwa Dolnego Śląska Kadetek i K adetów Brzeg Dolny 25.05.2014

W klasyfikacji końcowej kategorii kadetek Alicja Borszowska wyprzedziła: Agatę Uchnast (MKS ROKITA Brzeg Dolny), Natalię Matwiszyn (MKSTS Polkowice) i Sandrę Butrym (LZS Włosień).

Wśród kadetów natomiast wyższość Macieja Kicińskiego musieli uznać sklasyfikowani na kolejnych miejscach: Sebastian Skóra (AKS Strzegom), Piotr Kręcichwost (ULKS URSUS Złotoryja) i Jakub Reliszka (UKS TS SPARTA Lubań).

MP Wałbrzych

na rozegranych w Wałbrzychu w dniach 06.03 - 08.03.2015 r. 83 Mistrzostwach Polski w tenisie stołowym duży sukces odnieśli zawodnicy LKS ODRA KGHM METRACO ROEBEN Miękinia Piotr CHODORSKI oraz Nestor WASYLKOWSKi, którzy w grze podwójnej panów zdobyli srebrny medal i tytuł Wicemistrzów Polski. Ich zwycięski marsz w grze deblowej został zatrzymany dopiero w finale Mistrzostw, gdzie ulegli rezultatem 1 : 3 parze  Malicki Szymon (Spójnia Warszawa - Dąbrowski Michał (Strzelec Frysztak).  Po 8-miu latach przerwy nasi zawodnicy znowu zdobyli medal  dla naszego zasłużonego Klubu w najważniejszej kategorii wiekowej - w seniorach. Sukces naszych zawodników jest wspólnym dziełem naszych Sponsorów : KGHM METRACO SA, ROEBEN Ceramika Budowlana, VORWERK  Dichtungssysteme Polska Sp.z.o.o. , WPO ALBA  Polska S.A. oraz Wójta Gminy Miękinia za stworzenie klimatu sprzyjającego rozwojowi kultury fizycznej i sportu. Nadmienić należy, że nasi zawodnicy byli najmłodsi w gronie medalistów - obydwaj liczą sobie 22 lata. Przyszłość sportowa przed nimi.