PING PONG z GAZEM 2021

Szanowni Państwo,
Informujemy, że Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. jest Sponsorem wydarzenia
„PING PONG z GAZEM 2021”.
GAZ-SYSTEM to spółka Skarbu Państwa o strategicznym znaczeniu dla polskiej gospodarki. Jest
operatorem systemu przesyłowego gazu w Polsce oraz właścicielem Terminalu LNG im. Prezydenta
Lecha Kaczyńskiego w Świnoujściu. Świadczy usługi przesyłu gazu poprzez własną sieć gazociągów
wysokiego ciśnienia. Spółka zapewnia bezpieczeństwo energetyczne kraju, przyczyniając się także do
rozwoju europejskiego rynku gazu.
GAZ-SYSTEM realizuje ambitny program inwestycyjny zakładający budowę blisko 2000 km nowych
gazociągów w zachodniej, południowej i wschodniej części Polski. Rozbudowa krajowej sieci
przesyłowej, w tym powstanie nowych gazociągów w ramach Korytarza Gazowego Północ-Południe, a
także budowa połączeń międzysystemowych z państwami sąsiednimi wzmocni bezpieczeństwo
energetyczne Polski i będzie stanowić istotny wkład w rozwój europejskiego systemu przesyłowego.
GAZ-SYSTEM realizując politykę rządu w zakresie zapewnienia niezależności i bezpieczeństwa
energetycznego kraju, stwarza warunki sprzyjające gospodarczemu rozwojowi regionów. Realizowane
inwestycje gazowe dają nowe perspektywy rozwoju i umożliwiają podejmowanie działań na rzecz
ochrony środowiska.
GAZ-SYSTEM jest spółką odpowiedzialną społecznie i realizuje inwestycje z poszanowaniem praw
wszystkich interesariuszy. W ramach swej działalności spółka prowadzi aktywnie dialog z
interesariuszami oraz wspiera inicjatywy m.in. z zakresu sportu, kultury i sztuki, nauki, ekologii,
bezpieczeństwa, oraz wydarzeń gospodarczych i branżowych.
Poprzez podatki odprowadzane do samorządów lokalnych Spółka przyczynia się do rozwoju lokalnej
infrastruktury, powstawania nowych miejsc pracy oraz poprawy komfortu życia społeczności lokalnych.
Więcej informacji o spółce GAZ-SYSTEM, znajduje się na stronie www.gaz-system.pl.

Św. Mikołaj przy stole pingpongowym w Głosce

Podsumowując bardzo udany projekt w ramach programu pn. "MIEDZIOWE PINGPONGI 2020", współfinansowany przez Fundację KGHM Polska miedź z Lubina zorganizowaliśmy  dla naszych młodych adeptów plastikowej piłeczki w ramach całorocznego Programu PINGPONGOWE MARZENIA, współfinansowanego przez Ministerstwo Sportu, PSE i PZTS,gwiazdkowy turniej tenisa stołowego. W dniu 18  grudnia przep[rowadziliśmy  turniej tenisa stołowego dla dzieci i młodzieży uczestniczącej w projekcie.Był to to turniej z okazji  Św. Mikołaja oraz zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia pn. "Św. Mikołaj przy stole pingpongowym",  który również zakończył tegoroczne projekty piongpongowe  i był jednocześnie pocczatkiem zimowych zajęć programowych. W turnieju  uczestniczyło 26 młodych pingpongistów. Główną nagrodą Turnieju były 3 okazałe puchary ufundowane przez Wójta Gminy Miękinia, Pana Jana Mariana Grzegorczyna, które w Jego zastepstwie wręczał Sołtys wsi Księginice, a zarazem Prezes LKS ODRA Głoska, Pan Jerzy J.J.Wieczorek.

Wynik sportowe turnieju:

1. Stanisław Staniowski

2. Dawid Staniowski

3. Mikołaj Jarząbek

4. Karolina Szubert

5. Wiktor Przelicki

6. Szymon Kuriata

Po zawodach wszyscy uczestnicy otrzymali  torby okolicznościowe, otrzymane od naszego Sponsora, Firmy ROEBEN Środa Śląska  ze słodyczami, ufundowane przez takie Firmy jak: SCHUMACHER PACKAGING i VERPA FOLIE z KrępicPOWIAT ŚREDZKI, AKS INVEST z WrocławiaWAGO ELWAG z Krępic. Na zakończenie imprezy na wszystkie dzieci i młodzież czekał  wyśmienity poczęstunek - różnoraka pizza ufundowana przez współpracujące z Klubem od wielu lat, takie Firmy jak:LEG-TUR I z Białkowa ,SESKO Serwin Sebastian z Lubiatowa, BLEK Paweł Jacykowski z Białkowa, ciasteczka , fundatorem których była Piekarnia Paweł Wiśniewski ze Ścinawy, oraz napoje i owoce , które zasponsorowały takie Firmy jak: IZOBET Michał Jarząbek,  Jacek Misztoft, Joanta Sługocka z KsięginicBolesław Babik, Pan Piotr Baran z Brzezinki Średzkiej i Sklep Małgorzata Grzyb z Głoski. Na stołach królowały również cukierki i inne słodycze ufundowane przez CLINICO MEDICAL z BłoniaROEBEN Ceramika Budowlana ze Środy Śląskiej oraz owoce, przekazane przez Gospodarstwo Sadownicze "MACIEJOWY SAD" z Lutyni


Końcowe klasyfikacje Mistrzostw Krajowego Zrzeszenia LZS w tenisie stołowym

W Brzegu Dolnym, już po raz trzeci z rzędu, w dniach 17-18 października rozegrano Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS  w tenisie stołowym za rok 2020. W mistrzostwach uczestniczyło 129 osób z 11 województw i 52 klubów.

Tenis stołowy u legalnych bukmacherów internetowych

Tenis stołowy u legalnych bukmacherów internetowych

Ostatnie lata to dynamiczny rozwój tenisa stołowego w naszym kraju – Natalia Partyka czy  Li Qian to zawodniczki znane i cenione na całym świecie. Kluby polskiej Superligi regularnie grają w Lidze Mistrzów, a zakłady i bonusy na mecze tenisa stołowego coraz częściej pojawiają się ofercie legalnych bukmacherów online.

Tenis stołowy narodził się w latach 80. XIX wieku w Anglii. Początkowo był popularny zwłaszcza wśród zamożniejszej części społeczeństwa, ale już w 1926 r. w Londynie odbyły się pierwsze mistrzostwa świata w tej dyscyplinie. W 1988 r. tenis stołowy zadebiutował na Igrzyskach Olimpijskich w Seulu.

Zasady gry w tenisa są proste – gra się przy użyciu paletek i niewielkiej piłeczki przy specjalnym stole. Rozgrywane są mecze singlowe oraz deblowe. Aby wygrać seta, należy zdobyć 11 punktów, przy czym zmiana serwującego następuje co dwa serwy. Przy stanie 10:10 gra się do momentu uzyskania przez jedną ze stron dwupunktowej przewagi. W meczu zwycięża zawodnik, który jako pierwszy wygra trzy lub cztery (w imprezach wyższej rangi) sety.

Tenis stołowy w Polsce – idą dobre czasy?

W latach 80. XX wieku o sile polskiego tenisa stołowego stanowili Andrzej Grubba i Leszek Kucharski, których międzynarodowe mecze przyciągały przed telewizory miliony widzów. Do ich sukcesów nie było łatwo nawiązać, ale w latach 90. nasz kraj dzielnie reprezentował Lucjan Błaszczyk. Później o tenisie stołowym nieco zapomniano, ale ostatnio dyscyplina ta coraz dynamiczniej się rozwija. Natalia Partyka i Li Qian zakwalifikowały się na igrzyska w Rio de Janeiro i istnieje szansa, że zagrają też w Tokio. Sporo sukcesów notujemy też w kategoriach młodzieżowych. „W 2018 r. polscy juniorzy po raz pierwszy w historii ograli w meczu drużynowym Chińczyków! Po tym sukcesie znacząco wzrosło zainteresowanie typami i analizami rozgrywek tenisa stołowego” – to opinia Magdy Stępień z portalu Legalsport.pl (analizuje kursy u bukmacherów, przygotowuje opinie i oferty promocyjne).

– Za sukcesami sportowymi idą organizacyjne. Kluby Superligi potrafią znaleźć pieniądze na obcokrajowców z najwyższej półki, nie zapominając przy tym o dawaniu szansy krajowej młodzieży. Wszystkie mecze Superligi można oglądać na żywo i za darmo w Internecie. Opracowano i wdrożono Narodowy Program Rozwoju Tenisa Stołowego na lata 2018–33 – pisał red. Wojciech Osiński w swoim artykule dla „Przeglądu Sportowego”.

Tenis stołowy u najlepszych bukmacherów internetowych

O tym, że tenis stołowy nie jest niszowym sportem świadczy też fakt, że zakłady wzajemne na mecze znaleźć można w ofercie właściwie wszystkich renomowanych legalnych bukmacherów. Cały czas wyniki spotkań tenisa stołowego można typować m.in. w firmach STS, Fortuna, eToto, forBET czy Betclic Polska. W ofercie tych podmiotów znajdują się zakłady m.in. na mecze Polskiej Superligi Tenisa Stołowego, Ligi Mistrzów w tenisie stołowym, Pucharu ETTU, a także rozgrywek z serii Liga-Pro czy Challenger Series. Oczywiście wyniki tenisa stołowego można typować tam również przy okazji największych imprez: mistrzostw świata, Europy czy Igrzysk Olimpijskich.

Wybierając ofertę na tenis stołowy od konkretnego legalnego bukmachera warto zwrócić uwagę nie tylko na atrakcyjność kursów, ale także na przygotowane dla graczy promocje i bonusy. I tak np. firma eToto oferuje typerom promocję Weekendogranie, w której przyznaje bonus 40 zł za regularne stawianie kuponów w weekendy. Bukmacher Betclic przygotował m.in. promocję Multi+, w której powiększa możliwą wygraną w zależności od liczby zdarzeń na kuponie (np. kupon z ośmioma zdarzeniami to wygrana powiększona o 25%, a z dwunastoma zdarzeniami – aż o 45%).

Z kolei firma forBET ma w ofercie darmowy bonus urodzinowy 20 zł dla aktywnych graczy, nie tylko na tenis stołowy, ale i inne dyscypliny. Przed postawieniem kuponu wymagana jest rejestracja w forBET. Osoby pełnoletnie mogą odebrać bonus forBET w pełnej wysokości (TU przeczytasz jak to zrobić). Warto pamiętać, że wymagany jest specjalny kod promocyjny, który podnosi wartość końcową bonusu ponad standard o ok 110 zł (nawet do 2110 zł).

Jak więc widać, typując mecze tenisa stołowego korzystać można z przeróżnych atrakcyjnych opcji!

Wszystkie wymienione firmy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów na organizowanie zakładów w Polsce.

Święto Niepodległości w Głosce

W dniu 10 listopada 2019 r.  na obiektach sportowo-rekreacyjnych w Głosce odbył się doroczny  Turniej z okazji Święta Niepodległości - tradycyjny turniej z okazji odzyskania Niepodległości . 28 młodych adeptów plastikowej piłeczki, podopiecznych trenera Tomasza Piekarka i Piotra Chodorskiego, uczestniczyło w pingpongowych zawodach.

Wyniki sportowe turnieju:

1 Bartosz Bryła
2 Szymon Trybała
3 Stanisław Staniowski
4 Jakub Ostoja - Solecki
5 Dawid Staniowski
6 Kacper Żuraw
7 Karolina Szubert
8 Filip Dopieralski
9 Ananda Jezierska
10 Wiktor Przelicki
11 Sebastian Jezierski
12 Szymon Kuriata
13 Wojciech Matusiak
14 Marta Jasińska
15 Tomasz Skrzypczyk
16 Anna Blok
17 Grzegorz Staniowski
18 Mateusz Czaja
19 Filip Wolski
20 Marcel Łukasik

Najlepsi zawodnicy zostali uhonorowani pięknymi pucharami ufundowanymi przez Sponsora głównego zawodów, Polską Spółkę Gazownictwa, sponsora zajęć sportowo-rekreacyjnych dla dzieci i młodzieży pn. "PING PONG z GAZEM 2019",oraz Firmy VVAN Jan Grabowski,  WAGO ELWAG, SODA Plus i  Fundacja KGHM Polska Miedź z Lubina. Po turnieju  wszystkie dzieci i młodzież spotkali się przy ognisku na którym każdy upiekł sobie kiełbaskę, a następnie w świetlicy wiejskiej czekała miła niespodzianka - spotkanie przy ciastkach ufundowanych przez Piekarnię Petruś Piotr  z Głoski, pizzy i napojach - fundatorem,  których były Firmy: BLEK z Białkowa i  AKS INVEST Sp.z.o.o.

pobierz PS_GAZ_Turniej_Niepodlegoci.jpg PS_GAZ_Turniej_Niepodlegoci.jpg

Aktualności

Sukces młodego pingpongisty ODRY

Na rozegranych w dniu 29 września w Wołowie 1 Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym w tenisie stołowym w kategorii żaków duży sukces odniósł młody pingpongista z ODRY Głoski, kol.Dawid Staniowski. Niespełna 9-cio letni Dawid, uczeń Szkoły Podstawowej im.Jana Pawła Ii w Lutyni okazał się najlepszym żakiem na Dolnym Śląsku i zakwalifikował się na Ogólnopolski Turniej GRAND PRIX Żaków w Łaziskach Górnych. Jest to duże osiągnięcie naszego zdolnego adepta plastikowej piłeczki, wychowanka trenera Tomasza Piekarka. Dawid jest objęty od września szkoleniem w Dolnośląskim Ośrodku Szkolenia Tenisa Stołowego w Głosce. Jego sukces jest również potwierdzeniem  dobrego klimatu sprzyjającego rozwojowi młodych talentów stwarzanego przez Panią Dyrektor Jadwigę Rybacką  w Zespole Szkół w Lutyni oraz wydatnym wspieraniu przez Wójta Gminy Miękinia, Pana Jana Mariana Grzegorczyna, uzdolnionych sportowo dzieci i młodzieży.

Pingpongowe Marzenia z PSE - Publikacja komunikatu informacyjnego

Pingpongowo na Narodowym

W niedzielę 15 września 11  młodych adeptów plastikowej piłeczki z LKS ODRA Głoska, pod okiem trenera Tomasza Piekarka, udało się do Warszawy, gdzie na najnowocześniejszym polskim  stadionie odbyło się ogólnopolskie święto tenisa stołowego - Pingpongowy PGE Narodowy. Na płycie stadionu ustawiono prawie 100 stołów tenisowych, na których został rozegrany Turniej Dzieci i Młodzieży. Po grach tenisowych nasi młodzi pingpongiści mieli możliwość spotkania z gwiazdami tenisa stołowego z Polski i Europy, oglądali na żywo 5 meczy Superligi tenisa stołowego, które rozegrano w tym dniu na stadionie oraz uczestniczyli w wielu atrakcjach Narodowego Dnia Tenisa Stołowego. Wieczorem nasi młodzi pasjonaci tenisa stołowego wrócili do domów  pełni pozytywnych wrażeń niezapomnianych chwil na naszym Narodowym.

Rozpoczęcie roku Szkolnego na Pingpongowo

W dniu 8 września 2019 r. na obiektach sportowo-rekreacyjnych odbył się  tradycyjny turniej z okazji Rozpoczęcia Roku Szkolnego Głosce.  32 młodych adeptów plastikowej piłeczki podopiecznych trenera Tomasza Piekarka uczestniczyło w pingpongowych zawodach na powitanie nauki w Szkole podstawowej.

Wyniki sportowe turnieju:

1.Jakub Ostoja - Solecki
2.Szymon Trybala
3.Staniowski Stanoslaw
4.Bartosz Bryła
5.Dawid Staniowski
6.Kacper Żuraw
7.Karolina Szubert
8.Szymon Kuriata
9.Witkor Przelicki
10.Wojtek Matusaiak

Najlepsi zawodnicy zostali uhonorowani pięknymi pucharami ufundowanymi przez Sponsora głównego zawodów, Operatora Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A., sponsora zajęć sportowo-rekreacyjnych dla dzieci i młodzieży pn. "PING PONG z GAZEM 2019" oraz  ROEBEN Ceramika Budowlana . Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali paczki ze słodyczami  zakupione przez Firmy: AKS INVEST Sp.z.o.o., SCHUMACHER PACKAGING z Krępic, VERPA FOLIE Z Krępic, Fundacja KGHM Polska Miedź z Lubina oraz WAGO ELWAG . Po turnieju na wszystkie dzieci i młodzież czekała miła niespodzianka - spotkanie przy ciastkach ufundowanych przez Piekarnię Wiśniewski ze Ścinawy, pizzy - fundatorem której były Firmy: BLEK z Białkowa, SESKO z Lubiatowa, LEG TUR I z Białkowa, TOMRER Daniel Dopierała z Miękini oraz pan Jacek Misztoft z Wilkostowa.

pobierz poczatek-wakacjicdr.jpg poczatek-wakacjicdr.jpg

Odpustowy pingpong

W dniu 14 sierpnia 2019 r. podczas obozu letniego dzieci i młodzieży z sekcji tenisa stołowego LKS ODRA Głoska na obiektach sportowo-rekreacyjnych odbyła się doroczna PARAFIADA - tradycyjny turniej z okazji odpustu parafialnego w Głosce, Święta Wniebowzięcia NMP. 28 młodych adeptów plastikowej piłeczki podopiecznych trenera Tomasza Piekarka uczestniczyło w pingpongowych zawodach.

Wyniki sportowe turnieju:

1.Trybała Szymon

2.Staniowski Stanisław

3.Staniowski Dawid

4.Bryła Bartosz

5.Jezierski Sebastian

6.Jezierska Ananda

Najlepsi zawodnicy zostali uhonorowani pięknymi pucharami ufundowanymi przez Sponsora głównego zawodów, Operatora Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A., sponsora zajęć sportowo-rekreacyjnych dla dzieci i młodzieży pn. "PING PONG z GAZEM 2019" oraz  WAGO ELWAG . Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali paczki ze słodyczami  zakupione przez Firmy: AKS INVEST Sp.z.o.o., SCHUMACHER PACKAGING z Krępic, VERPA FOLIE Z Krępic, Fundacja KGHM Polska Miedź z Lubina oraz CZYSTOPOLE Sp.z.o.o. z Miękini. Po turnieju na wszystkie dzieci i młodzież czekała miła niespodzianka - spotkanie przy ciastkach ufundowanych przez Piekarnię Wiśniewski ze Ścinawy, pizzy - fundatorem której były Firmy: BLEK z Białkowa, SESKO z Lubiatowa, LEG TUR I z Białkowa oraz pan Jacek Misztoft z Wilkostowa

pobierz WNMP.jpg WNMP.jpg

Wakacje z pingpongiem w Głosce

W dniu 19 czerwca w Sali Sportowej i na obiektach kulturalno-rekreacyjnych w Głosce odbył się turniej dla dzieci i młodzieży z okazji Zakończenia Roku Szkolnego. W zawodach uczestniczyło 22 młodych adeptów plastikowej piłeczki i wychowanków szkółki piłkarskiej trenera Bartłomieja Wlaźlaka.

Wyniki sportowe turnieju:

1.Dawid Staniowski 
2.Karolina Szubert
3.Wiktor Przelicki
4.Szymon Przelicki
5.Ananda Jezierska
 6.Sebastian Jezierski
Wójt Gminy Miękinia, Pan Jan Marian Grzegorczyn ufundował 3 puchary dla najlepszych zawodników, które w zastępstwie wręczył radny i sołtys Głoski,
 Pan Kazimierz Wielgus. Wszyscy uczestnicy Turnieju otrzymali torby ze słodyczami zasponsorowane przez Firmy: SCHUMACHER PACKAGING z Krępic,
TRANS GABARYT Waldemar Sługocki z Księginic, BLEK Paweł Jacykowski z Białkowa oraz TOMRER Daniel Dopierała z Miękini Po turnieju na wszystkie
 dzieci i młodzież czekała miła niespodzianka - spotkanie przy ciastkach i napojach ufundowanych przez Piekarnię Paweł Wiśniewski ze Ścinawy i
lodach z automatu przekazanego przez Firmę SODA Plus COOK Pro z Krępic.
Sponsorami głównymi zawodów była FUNDACJA KGHM Polska Miedź w ramach projektu pn. "MIEDZIOWE PING PONGI 2019" ,
Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A.,
sponsorzy zajęć sportowo-rekreacyjnych dla dzieci i młodzieży pn. "PING PONG z GAZEM 2019" .

Mistrzostwa Polski LZS w tenisie stołowym

Ludowy Klub Sportowy ODRA Głoska jest po raz drugi organizatorem
Mistrzostw Polski Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe  w tenisie
stołowym. W dniach 14.06. - 16.06.2019 do Brzegu Dolnego przyjedzie
około 200 najlepszych pingpongistów Zrzeszenia LZS z prawie wszystkich
województw Polski. W Hali ROKITA w Brzegu Dolnym rywalizować będą
najlepsze zawodniczki i zawodnicy w 4 kategoriach wiekowych:młodzik,
kadet, junior i młodzieżowiec. Mistrzostwa odbywają się dzięki wsparciu
finansowemu  Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Samorządowi
Województwa Dolnośląskiego. Ponadto sponsorami zawodów są Wójt Gminy
Miękinia, Burmistrz Brzegu Dolnego, Starostowie ze Środy Śląskiej i
Wołowa oraz Prezes PCC ROKITA SA. Nagrody rzeczowe w postaci sprzętu
sportowego ufundował Prezes PZTS w Warszawie i Prezes AGA SPORT z
Gliwic. Sędzią Głównym Mistrzostw jest kol.Wapiński Tomasz.

Szczegóły zawodów w załączonym plakacie Mistrzostw.

Dzień Dziecka w Głosce

Pingpongowy Dzień Dziecka

W dniu 03 czerwca 2019 roku w Sali Sportowej i na obiektach kulturalno-rekreacyjnych w Głosce odbył się turniej dla dzieci i młodzieży z okazji Dnia Dziecka. W zawodach uczestniczyło 32 młodych adeptów plastikowej piłeczki i wychowanków szkółki piłkarskiej trenera Bartłomieja Wlaźlaka.

Wyniki sportowe turnieju:

1. Trybała Szymon

2. Bryła Bartosz

3. Staniowski Stanisław

4. Staniowski Dawid

5. Ostoja - Solecki Jakub

6. Żuraw Kacper

Wójt Gminy Miękinia, Pan Jan Marian Grzegorczyn. ufundował 3 puchary dla najlepszych zawodników, które w zastępstwie wręczył radny i sołtys Głoski, Pan Kazimierz Wielgus.Wszyscy uczestnicy Turnieju otrzymali torby ze słodyczami zasponsorowane przez Firmy: VERPA FOLIE z Krępic, SCHUMACHER PACKAGING z Krępic, TRANS GABARYT Waldemar Sługocki z Księginic, Sebastian Serwin SESKO z Lubiatowa, BLEK Paweł Jacykowski z Białkowa, CZYSTOPOLE Sp.z.o.o. z Miękini, LEG TUR I Krzysztof Turkiewicz z Białkowa. Po turnieju na wszystkie dzieci i młodzież czekała miła niespodzianka - spotkanie przy ciastkach i napojach ufundowanych przez Piekarnię Paweł Wiśniewski ze Ścinawy, lodach przekazanych przez Firmę NORDIS z Wróblowic oraz pizzy zakupionej przez Pana Bolesława Babika ze Źródeł i Firmę ELJOT Ewa Jaworek z Miękini. Sponsorami głównymi zawodów była Firma ROEBEN Ceramika Budowlana ze Środy Śląskiej. FUNDACJA KGHM Polska Miedź w ramach projektu pn. "MIEDZIOWE PING PONGI 2019" , Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A., sponsorzy zajęć sportowo-rekreacyjnych dla dzieci i młodzieży pn. "PING PONG z GAZEM 2019" .

WYNIKI KONKURSU NA DOFINANSOWANIE SZKOLENIA MŁODZIEŻY W OŚRODKACH TENISA STOŁOWEGO

*Komisja Konkursowa, powołana przez Zarząd PZTS, rozstrzygnęła konkurs na dofinansowanie szkolenia młodzieży w ośrodkach tenisa stołowego, posiadających wsparcie jednostek samorządu terytorialnego - Program Rozwoju Ośrodków Tenisa Stołowego (PROTS).

Polski Związek Tenisa Stołowego w drodze konkursu wyłonił 9 ośrodków, które uzyskają wsparcie finansowe przeznaczone na szkolenie młodzieży uzdolnionej sportowo.

 

W skład powołanej Komisji Konkursowej wchodzili:

Konrad Buczyło - przewodniczący 
Dominika Gomoła - sekretarz 
Zbigniew Leszczyński 
Stefan Dryszel 

 

W ramach konkursu nadesłano 12 wniosków, z których 2 odrzucono z przyczyn formalnych. Do programi zakwalifikowały się nastepujące podmioty:

 

ENERGA KTS Toruń
MLKS Ostródzianka 
LKS ODRA Głoska 
MKS Czechowice-Dziedzice 
KS Bogoria 
UKS DOJLIDY Białystok 
PKS Kolping Jarosław 
KS BRONOWIANKA Kraków 
LKTS Luboń 

*Źródło: http://www.pzts.pl/komunikaty/wyniki-konkursu-prost

Pingpongowe wakacje w Głosce czas zacząć


W dniu 22 czerwca 2018 r. w Sali Sportowej i na obiektach kulturalno-rekreacyjnych w Głosce odbył się Turniej dla dzieci i młodzieży z okazji Zakończenia Roku Szkolnego i Początku Wakacji.  W zawodach uczestniczyło 19 młodych adeptów plastikowej piłeczki.

Wyniki sportowe Turnieju:

1. Limonov Anton
2. Kotyl Wojciech
3. Grzębka Mikołaj
4. Matkowski Jakub
5. Goleński Adam
6. Wojtyła Norbert

Wszyscy uczestnicy otrzymali  paczki  ze  słodyczami ufundowane przez Firmę SCHUMACHER PACKAGING z Krępic oraz LGD ODRA .  Wójt Gminy Miękinia ufundował 3 Puchary dla najlepszych zawodników, zaś sponsor techniczny  naszego klubu, Firma AGA SPORT z Gliwic przeznaczyła 3 torby sportowe dla zwyciężców.  Nagrody sprzętowe dla zwycięzców Turnieju oraz poczęstunek grillowy dla wszystkich uczestników ufundowały Firmy:Sebastian Serwin SESKO Lubiatów, BLEK Paweł Jacykowski z Białkowa,  FUNDACJA KGHM Polska Miedź . Po  Turnieju na wszystkich uczestników czekała słodka niespodzianka - lody z truskawkami, fundatorem których była Firma NORDIS z Wróblowic. Sponsorem Głównym Turnieju była Firma GAZ-SYSTEM  S.A. 
Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. jest sponsorem zajęć sportowo-rekreacyjnych dla dzieci i młodzieży pn. "Ping pong z Gazem 2018".

Dzień Dziecka w Głosce na ping pongowo

W dniu 02 czerwca 2018 r. w Sali Sportowej i na obiektach kulturalno-rekreacyjnych w Głosce odbył się Turniej dla dzieci i młodzieży z okazji Dnia Dziecka.  W zawodach uczestniczyło 32 młodych adeptów plastikowej piłeczki.

Wyniki sportowe Turnieju:

1. Kacper Tomczyk
2.Jakub Ostoja-Solecki
3.Kacper Źuraw
4.Adam Garkuszenko
5.Karolina Szubert
6.Bartosz Bryła
7.Karolina Furmanek
8.Stanisław Staniowski
9.Wiktor Przelicki
10.Dawid Staniowski
11.Michał Furmanek
12.Igor Barzał

Wszyscy uczestnicy otrzymali  paczki  ze  słodyczami ufundowane przez Firmę SCHUMACHER PACKAGING z Krępic, PCC ROKITA SA z Brzegu Dolnego oraz TRANS GABARYT Waldemar Sługocki z Księginic. Wójt Gminy Miękinia ufundował 3 Puchary dla najlepszych zawodników, zaś sponsor techniczny  naszego klubu, Firma AGA SPORT z Gliwic przeznaczyła 5 koszulek dla zwyciężców.  Nagrody dla zwycięzców Turnieju oraz poczęstunek grillowy dla wszystkich uczestników ufundowały Firmy:Sebastian Serwin SESKO Lubiatów, BLEK Paweł Jacykowski z Białkowa, CZYSTOPOLE  Sp.z.o.o. z Miękini, FUNDACJA KGHM Polska Miedź, WINNICE Jaworek z Miękini  oraz Bolesław Babik ze Źródeł. Po  Turnieju na wszystkie dzieci i młodzież czekała słodka niespodzianka - lody z truskawkami, fundatorem których była Firma NORDIS z Wróblowic i Pan Michał DOMAGALSKI z Wróblowic. Sponsorem Głównym Turnieju była Firma GAZ-SYSTEM  S.A. 
Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. jest sponsorem zajęć sportowo-rekreacyjnych dla dzieci i młodzieży pn. "Ping pong z Gazem 2018".

SPONSORZY
 • Schumacher
 • PSG
 • VVan- Grabowski
 • cook
 • Soda
 • Werit
 • wago
 • Tauron wspiera młodych sportowców
 • Eldissy
 • Dudix
 • Alba
 • HMT
 • Tauron
 • PCC Rokita
 • Gmina Miękinia
PATRONI
 • Andro
 • Ministerstwo Sportu
 • PZTS
 • Telvinet
Zaloguj się | | Zarejestruj | Systemy CMS Telvinet.pl